V tomhle díle bude zas o „zábavu“ postaráno. Akční Zdena prožije deset dní nejen vedle submisivního partnera, ale ještě k tomu si bude muset poradit s pavouky, které bytostně nesnáší. V domku totiž o nezvané hosty nemají nouzi, stejně jako o nečistoty.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Potůčků, která se skládá ze Zdeňky (36), Martina (38), jejich dcery Adélky (10) a syna Martina (7). Na druhé straně se seznámíme s Anetou (26), Michalem (26) a synem Dominikem (1), kteří žijí v Nelahozevsi. Rodina Anety nežije ve zrovna standardním ubytování, všichni tři členové včetně velkého psa obývají nádražní domek u funkční vlakové trati.

A to bude první věc, ze které bude náhradní manželka na větvi. Sama totiž s rodinou žije v domě v klidné horské vesničce, kde jim zvířata dávají dobrou noc. Jenže kdyby věděla, co ji ještě čeká, tak to ani nebere jako nějakou překážku.

Celý barák je totiž prolezlý hmyzem, zvlášť obrovskými pavouky, kteří mladé rodině asi nevadili, asi je brali jako své spolubydlící. Jenže s tím se Zdeňka nebyla schopná smířit, tak mladý tatínek musel havěť vyházet ven.

A i k ostatnímu vybavení domku má velké výhrady. Zvládne Zdeňka 10 dní v náhradní rodině? Nebude to mít vůbec jednoduché. Sledujte Výměnu manželek už ve středu od 20:20 na Nově.