Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Šperkovnice, která vás nebude stát skoro nic, stačí vám jen šikovné ručičky!

Máte doma tisíce náramků, řetízků, ale na šperkovnici vám už nezbyly peníze? Žádný problém! Máme pro vás super nápad na šperkovnici, která vás bude stát jen pár korun. Navíc si vyrobíte svůj vlastní kousek, který nikdo jiný nemá.

Jestli nevíte, čím si zkrátit dlouhé a studené večery, můžete začít být kreativní a navrhnout si vlastní krabičku na šperky. Snad každá žena má tisíce různých šperků, a to od bižu až po diamanty. Pokud vám ale chybí šperkovnice, máme pro vás super tip na domácí výrobu.

Postačí vám k tomu jen tvrdý papír, pořádné lepidlo, vata a ozdobný materiál, kterým svou šperkovnici dovedete k dokonalosti. Náklady na takovou krabičku plnou šperků jsou minimální, ovšem výsledek je úžasný.

Poté, co vyrobíte nejrůznější krabičky pro sebe, můžete takovou šperkovnicí obdarovat i své blízké. Uvidíte, že takový dárek každá žena ocení. Vy neutratíte moc peněz a váš tvůrčí duch dostane konečně prostor, aby se projevil.

Související články

Další články