Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Soukalová asi nemá žádné přátele, ti by jí totiž řekli, aby ze sebe přestala dělat trapku a NEZPÍVALA

Gábina pojala podezření, že se stane národem milovanou zpěvačkou.
Nestane.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Stříbrná medailistka z olympijských her i mistrovství světa Gabriela Soukalová naprosto ztratila soudnost. Zpívala už na mistrovství světa, na Biatlonistovi roku či s mezinárodním doprovodem pro biatlonovou unii IBU a jediné rozumné vysvětlení, že v tom stále pokračuje, je, že kolem sebe nemá žádné blízké lidi, kteří by byli alespoň maličko při smyslech a řekli jí, že tudy cesta opravdu nepovede.

Pamatujete si ještě na epický průser, který předvedla na Biatlonistovi roku? Bylo to několik asi nejděsivějších hudebních minut, které veřejnoprávní televize svým divákům v roce 2015 nabídla. Gábina se svým rozhodně ne úplně příjemným hlasem, ve večerních šatech, zpívající naprosto lobotomický text skládající se z rýmů Češi, Češky, ježky a běžky a za ní poskakující čtyři tanečníci v džínách a bílém tílku jako ve zlatých devadesátkách. To prostě nechceš.

Přestože to byla vrcholná tragédie, ještě by se to dalo Gábině odpustit. Byla to „sportovní akce“ a není to poprvé, co vidíme, že se sportovci pokouší také zpívat. Ale ona v tom holka nešťastná pokračovala dál!

Přišla s naprosto děsivým výtvorem STK-áčko, kterému naprosto nepochopitelně propůjčil své jméno i Petr „Nasty“ Cerha. A vznikla slovy nepopsatelná hrůza hrůz hudebního pekla. Poslechněte si to sami.

Gábino, jsi nádherná, sympatická mladá žena. Oblíbená a úspěšná sportovkyně. Prosím tě, přestaň se takhle shazovat…

Související články

Další články