Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

VIDEO: Šokující šikana učitelky, která zemřela: 10 věcí, které o případu zatím víme

Trojice studentů na střední průmyslové škole v Praze utýrala učitelku. Ta nyní zemřela. Na internetu se dokonce objevilo video, které ukazuje celou šikanu. Nejspíše si ji natočil jeden ze spolužáků tyranů. Ti vyvázli jen se směšným trestem a škola se snaží vše zamést pod koberec.
  1. Celá záležitost by byla zřejmě ututlána, kdyby na ni neupozornila TV Nova a deník Blesk. Trojice tyranů pod vedením D. Č. ve třídě 2. E měsíce útočila na paní Ludmilu (†55). Omezovali ji, ponižovali, ona se ale neuměla bránit.
  2. Situaci se dokonce snažili řešit i někteří studenti. Vedení průmyslovky ale vše zametlo pod koberec. A teď všichni k případu mlčí. Dokonce zastrašují i studenty. Nemají se prý o případu s nikým bavit a jsou vázaní mlčenlivostí. Na studenty dokonce vedení školy naléhá, ať neříkají nic rodičům.
  3. Na internetu se objevilo šokující video, kde je trojice útočníků přímo v akci a šikanují učitelku. Nejspíš je natočil jeden ze spolužáků. Video už vidělo i vedení školy, ale nijak na něj nereaguje. Na videu je vidět, jak útočníci na učitelku řvou, zamknou ji ve třídě, dělají si z ní legraci, chodí za ní a ponižují, a dokonce jí vyhrožují pěstmi.
  4. Jeden student dokonce celou šikanu vedení ve škole oznámil. Bylo mu ale řečeno, ať se o nic nestará.
  5. Učitelka Ludmila W. byla v pasti nezletilých útočníků dlouhou dobu. Studenti nechápou, že vedení střední průmyslové školy nijak nezasáhlo.
  6. Podle Blesku učitelka před pár dny zkolabovala a přímo ze školy ji musela odvézt sanitka. Zemřela na následky krvácení do mozku.
  7. Učitelku útočníci praštili teleskopem, měla na těle modřinu velikosti tenisového míčku. Dokonce na ni i jeden z tyranů řval: „Ty vole, nečum!“
  8. Ministryně školství Kateřina Valachová považuje případ za tragický a šikanu tvrdě odsoudila. Případ bude dál sledovat a rodině paní učitelky vyjadřuje upřímnou soustrast.
  9. Náměstek ústředního školního inspektora Ondřej Andrys uvedl, že půjdou do školy a zajímá je závěr šetření policie. Podmínečné vyloučení nejhorších aktérů šikany nepovažuje za odpovídající.
  10. Tragickou událost už pochopitelně vyšetřuje policie, zatímco vedení školy mlčí a nechce se jakkoli vyjadřovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články