Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Video: Smutný příběh jedné velké lásky. Muž zdokumentoval boj své ženy s rakovinou prsu. Od prvního dne až po ten poslední

Čtyři roky zoufalého a bohužel marného válčení s rakovinou.
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 6 fotografií

Angelo a Jennifer. Láska na první pohled.

"Po šesti měsících od seznámení jsem ji požádal o ruku a ona řekla ano. O necelý rok později jsme se vzali."

Angelo Merendino na svém blogu vypráví příběh o velké lásce, která jemu a Jennifer nebyla přána. Jennifer totiž pět měsíců po svatbě objevila v prsu bulku. Lékaři si byli jisti: Rakovina.

"Nikdy nezapomenu na ten moment, kdy jsme se to dozvěděli. Podívali jsme se na sebe, jako bychom v tu chvíli říkali - to bude dobré, jsme spolu," vzpomíná Angelo.

Každá další zkouška, kterou jim rakovina připravila, zamilovaný pár ještě víc sblížila. "Byla to jedna z těch nocí, kdy měla Jen obrovské bolesti a volal jsem sanitku. Popadla mě za ruku, oči měla zalité slzami a řekla: Dívej se mi do očí, jedině tak překonám tuhle bolest."

"Jen mě naučila milovat, naslouchat, dávat a věřit v ostatní i sebe. Nikdy jsem nebyl šťastnější než právě v tomto životním období," vypisuje se ze své bolesti Angelo.

Čtyři roky léčby. Čtyři roky v bolestech, čtyři roky zvracení, čtyři roky zoufalství.

Jennifer bylo čtyřicet let, když svůj boj s rakovinou vzdala.

"Moje fotografie popisují denní život s touto nemocí. Ukazují ten boj, ty obtíže, strach, smutek a samotu, které jsme čelili. A co víc, ukazují naši lásku. Tyhle fotografie nejsou o nás. Tyhle fotografie jsme my."

Jednoho rána se Angelo probudil a věděl, že to je poslední den jeho ženy. Jennifer byla pokojně klidná. Připravená odejít. Pozval domů všechny blízké a hlavně rodinu. "Večer jsem se Jennifer ptal, co se jí na tom dni s jejími nejbližšími líbilo nejvíc. Řekla mi - I loved it all. Milovala jsem to všechno," popisuje Angelo poslední den. I loved it all pak nechal vytesat na náhrobní kámen svojí lásky.

Související články

Další články