Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Slovenská Tvář pod palbou kritiky kvůli Jasmině Alagič! Protekce a podvod na diváky?!

Zdroj: instagram
+ Dalších 17 fotografií
V neděli večer slovenská televize Markíza odvysílala další díl z oblíbené show Tvoja tvár znie povedome, kde účinkuje i slovenská moderátorka a Rytmusova partnerka Jasmina Alagič (29). Byla převlečená za popovou zpěvačku Britney Spears a ukázala se jen v podprsence a upnutých kraťáskách, ale ani to ji nezachránilo před pořádným trapasem a naštvanými diváky!

Moderátorka Jasmina Alagič vystupuje ve slovenské verzi Tváře a ještě do nedávna byla oblíbenou soutěžící. Po posledním vystoupení, kdy vystupovala jako Britney Spears s písní I'm A Slave 4 U, se ale strhla lavina kritiky!

Diváci nechápou, jak je možné, že skoro celou píseň "odzpívala" na playback! Všem ostatním soutěžícím hraje pouze hudba, ale za Jasminu to kompletně celé odzpívala Britney, jelikož jí jako jediné pustili plnou verzi písničky, nikoliv pouze hudbu.

Celé číslo vlastně pouze odtančila a diváci zuří! Na sociálních sítích se rozpoutala konverzace o podvodu a podle názoru diváků to není fér vůči ostatním účinkujícím, kteří museli zpívat bez playbacku i tančit!

"Vždyť ji nebylo slyšet přes playback," napsala jedna z divaček pod fotografii Jasminy. "Bylo to děsné, nejhorší vystoupení v celé show už jen proto, že to vlastně odzpívala Britney z playbacku, nikoliv Jasmina. Mohli jste jí dát jinou písničku, když na to nemá," zaznělo v dalším příspěvku.

PR manažerka televize Markíza se k celé kauze vyjádřila: "Jasmina měla jako předlohu live koncert, proto byly v písničce použity části z originálu stejně, jako to má Britney Spears na svých vystoupeních," řekla pro server Topky.sk.

Související články

Další články