Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Video: Sledujte, jaká předehra rozpálí sexy kočičku, která nalákala kluka do postele!

+ Další fotografie

Pozvat si domů krásnou holku, co sbalíte v baru, může vypadat jako velká výhra. Ve videoklipu si půvabnou tmavovlásku pozval do bytu opálený svalovec. A zatímco se fešák v koupelně upravuje a kontroluje svou muskulaturu, jeho nový objev se vrhne po klíčcích a projede pořádnou rychlostí jeho fáro.

Podívejte se na video, ve kterém si zahrála modelka Martina Hřebečková, která také nafotila kampaň spodního prádla pro českou módní návrhářku Terezu Vu. Videoklip vznikl v rámci soutěže Czech Driver Girl 2013. Ta je určena dívkám s platným řidičským průkazem minimálně půl roku.

Dívky musí projít šesti soutěžními úkoly, mezi kterými nebude chybět mytí auta, motokáry, přezutí kola na čas a další disciplíny. Dívka s největším počtem bodů se stane historicky první Czech Driver Girl 2013 a vyhraje hodnotné ceny, mezi kterými je i focení pro prestižní pánský časopis Playboy.

Mohlo by vás zajímat

Další články