Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Sjetá zaříkávačka hadů Jana uštědřila svému příteli další ránu: Nepochopíte, co si nechala vytetovat

+ Dalších 16 fotografií
Jana, která se v dnešní Výměně manželek předvede až až, se u náhradního manžela rozhodla pro radikální řešení. Žena, která miluje svých 11 hadů více než vlastní děti, si nechala překreslit kérku, která byla věnována její příteli. Místo toho si tam nechala vytvořit úplně něco jiného. Ustojí přítel Roman tuhle zradu?

Dnešní Výměna manželek bude opravdu hodně vyostřená. Jana, kterou diváci nemusí, a to ještě neproběhl na televizních obrazovkách celý díl reality show, se v náhradní rodině rozhodla pro velmi odvážný krok.

Jako náhradní maminka v druhé rodině si deset dní náramně pochvalovala a údajně prozřela k jasnému rozhodnutí. S přítelem Romanem nechce mít do budoucna nic společného. Dokonce lituje i toho, že mu představila své děti.

Krátkovlasá blondýna kromě hadů miluje tetování. Těch má na svém těle dost a jedno z nich bylo i jméno jejího partnera Romana. To se ale rozhodla překreslit na něco jiného. „Už si nebudu dávat na sebe žádná jména. Stačí,“ prohlásila ve Výměně Jana. Co asi tak na její rozhodnutí řekne partner Roman? Mají vůbec šanci na společnou budoucnost? To se dozvíte dneska na TV Nova. Určitě si nenechte tento díl ujít.

Související články

Další články