Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

VIDEO: Sexy snadné líčení na rande podle českých celebrit a bloggerek. Vyzkoušeli jsme to na vlastní kůži

Sledujete české celebrity, youtuberky či bloggerky? Pak určitě víte, že nejvíce ze všeho používají produkty značky Benefit, které jsme si vyzkoušely taky. Ve třetím díle vám ukážeme návod na jednoduché sexy líčení na rande. Už během pár minut můžete vypadat božsky a protějšek si váš look zamiluje.

V prvním díle jsme vám ukázali snadné denní líčení, které lze aplikovat na běžné nošení do práce či školy. Druhý díl byl malinko odvážnější, vyzkoušely jsme si, jak dosáhnout hezkého vzhledu na večírek či posezení s přáteli. A co teď?

Tento díl je jedinečný hlavně proto, že pokud budete mít úspěch, je ruka v rukávu. Holky a ženy hodně dbají na to, jaký make-up a celkovou vizáž zvolí na rande. My jsme pro vás připravili jednoduché, ale zato efektní líčení, kterým rozhodně nic nezkazíte.

Benefit nabízí širokou škálu produktů a jejich prioritou je krásně a přirozeně upravené obočí. Dokonce i známé české tváře pochopily, že vytetované obočí je už dávno passé a volí produkty této značky. Nikol Štíbrová, Veronica Biasiol, Týnuš Třešničková a spousta dalších zvolila právě díky jednoduché aplikaci a skvělému výsledku značku Benefit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy