Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Sexy moderátorka ukázala omylem v přímém přenosu svoje kalhotky

Sexy moderátorka Alina Moin na svoje moderování jen tak nezapomene. Stalo se jí totiž něco, co je noční můrou všech moderátorek, které mají na sobě šaty. Omylem si o ně totiž zavadila a ukázala víc, než chtěla.

Když viděli diváci tuhle krásnou argentinskou moderátorku Alinu Moin v akci, nejspíš chvíli nevnímali, o čem mluví. Jejich pozornost totiž nechtěně odvedla úplně někam jinam. A chvíli o tom neměla ani tušení!

Alina diskutovala v přímém přenosu se svým kolegou o olympijských hrách v Riu a gestikulovala tak vehementně, že si omylem zavadila o šaty, které měla na sobě. Zvedla si lem a ukázala celému národu své spodní prádlo. Pánské publikum tak muselo jásat. Nikdo ji ale v té chvíli nevnímal. Všichni se dívali na to, co má pod šaty.

I přes to, že si toho sexy blondýnka posléze hned všimla a stáhla si své krátké šaty dolů, nikdo o její kalhotky tělové barvy nebyl ochuzen. Jediný, kdo si ničeho nevšiml, byl zřejmě její kolega, který diskutoval dál. Ona byla velmi profesionální a ani na okamžik na sobě nedala nic znát a pokračovala dál ve svém projevu.

Video se teď stalo hitem internetu a všichni si ho hojně sdílejí na sociálních sítích. Viděly ho už miliony lidí. Její kolega, který byl o celou situaci ochuzen, se tak na její odhalení mohl podívat na internetu.

Související články

Další články