Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

VIDEO: Šéf jí udělal v práci scénu. Ona vstala a před zraky všech vyskočila z okna!

Pracovnice nezvládla krizovou situaci a po hádce se šéfem skočila z okna. Aspoň tak vypadá děj tajemného videa, které koluje po internetu.

Je to fake, nebo reálný záznam z bezpečnostní kamery? Díky sociální síti Reddit se stalo virálem video, v němž žena skáče z okna před zraky svých kolegů.

Na začátku můžete vidět, jak u ženy stojí muž, pravděpodobně její šéf, a hází jí na stůl papíry. Po jeho odchodu žena pár vteřin sedí. Poté se ale zvedá a pomalými kroky jde k oknu, ze kterého vyskočí. Po jejím skoku se k oknu nahrnou šokovaní spolupracovníci.

Kamerový záznam byl na YouTube publikován již dříve. Nebyly k němu ale přidány žádné doplňující informace, a proto není jasné, kde se měl celý incident odehrát a zda se jedná o reálné záběry.

Podle jednoho z uživatelů Redditu se může jednat o případ z Paříže minulého roku, kdy se pracovnice banky pohádala se svým šéfem a následně se zabila skokem ze čtrnáctého patra.

Mohlo by vás zajímat

Další články