Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Seděl v redakci eXtra.cz a mnul si oči! Cvičili jsme s Jiřím Paroubkem a cítili jsme, že mládneme!

+ Další fotografie
Bývalý premiér Jiří Paroubek nedávno představil pro mnoho Čechů neznámé cvičení čchi-kung. Jde o energetické cvičení, jehož stáří se odhaduje přibližně na 3000 let. Redaktor eXtra.cz s bývalým politikem vyzkoušel cvičení, jež se řadí do tradiční čínské medicíny. A i když jednoduchý cvik může působit velmi úsměvně, podle Paroubka pravidelnost zaručí vysokou efektivitu a skvělou revitalizaci těla.

Jiří Paroubek přišel na rozhovor do eXtra.cz velmi dobře naladěn. Sice prožívá manželskou krizi, ale statečně se s ní pere. Možná právě tradiční čínské cvičení, kterému se v osobním životě naplno věnuje, je tím, co ho dostává do pohody.

Redaktor eXtra.cz vyzkoušel jednu z technik cvičení, které se zaměřuje na prokrvení bodů v nadočnicovém oblouku a prsty se postupuje až ke kořeni nosu. Právě cviky vycházející z čínské kultury dodávají energii do našeho těla.

Podívejte se na video, kde Jiří Paroubek odhaluje tajemství cviků, při nichž dochází k harmonizaci energie v těle, která se projeví ve zvýšení imunity, hormonální stability a stability lymfatického systému.

Bude Paroubek kandidovat na prezidenta? VELKÝ ROZHOVOR NAJDETE ZDE!

Související články

Další články