Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Schyluje se v manželství Ewy Farne k dítěti, nebo velké krizi? Kartářka prozradila, jak to bude

+ Dalších 62 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (24) je šťastně vdaná za člena své kapely Martina Chobota (28). Od jejich svatby prakticky nikdo nespekuluje o ničem jiném než o tom, kdy se slavné dvojici podaří zadělat na potomka. My jsme se zeptali na budoucnost Ewy a Martina kartářky a věštkyně Helen Stanku. Té karty řekly opravdu překvapivé věci. Vydrží jim to vůbec?

Ewa Farna (24) patří mezi naše nejoblíbenější zpěvačky. Se svými fanoušky se na sociálních sítích snaží dělit o co nejvíce zážitků a pocitů, ale přesto se někdy najdou věci a události, které si chce nechat pro sebe.

Jednou z takových byla i její svatba se členem kapely Martinem Chobotem. Ewa se vdala v naprosté tajnosti a všechno prasklo až tehdy, když odcestovala za svatební cestu. Od té doby všichni spekulují o tom, za jak dlouho by mohlo přijít miminko.

Jsou tady i takoví, kteří o jejich vztahu pochybují a myslí si, že Ewin manžel neunese její slávu. Přece jenom, co se týče popularity, tak se Martin Chobot spíše veze. Redakce eXtra.cz se proto vypravila za kartářkou Helen Stanku, aby prozradila, co jí říkají karty o vztahu Farne a Chobota.

„Ona je neskutečný dříč, talent od boha. Je to ale člověk, který chce také poznat další hodnoty. Jejich vztah prochází vývojem a oba dva se učí, jaké to je, žít v páru,“ řekla na kameru kartářka Helen.

A jak to tedy vypadá s příchodem miminka, nebo možnou krizí ve vztahu? „Já si myslím, že dítě mít bude, ale zatím to není ještě dáno. Budeme si muset ještě chviličku počkat,“ dodává Helen. Jak se zdá, tak se Ewa nemá čeho obávat, protože karty jsou jí nakloněny.

Související články

Další články