Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

VIDEO: Scéna jako z romantického filmu: Mýval se zoufale snaží vzbudit svého mrtvého kamaráda, který leží na silnici

VIDEO: Scéna jako z romantického filmu: Mýval se zoufale snaží vzbudit svého mrtvého kamaráda, který leží na silnici
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další fotografie
Vypadá to jako konec z nějakého tragického filmu. A na jeho konci je jedna velká láska. Mýval leží mrtvý uprostřed vozovky, jeho nejlepší přítel nad ním pláče a snaží se ho zoufale přivést k životu. Marně.

Video natočené v Torontu, v Kanadě zachycuje okamžik mývalí lásky Mýval běží doprostřed silnice za svým mrtvým kamarádem, kterého srazilo auto. Objímá ho a pláče. Nedokáže pochopit, proč už jeho kamarád neběhá s ním.

Rozrušený mýval se snažil odtáhnout ho ze silnice, auta na něj ale troubí. Byl velmi rozrušený, plakal a třásl s tím druhým Jako by se ho snažil znovu postavit na nohy a utéct. "Vozy na něj troubily, lidé křičeli, ať mýval opustí silnici. On tam ale nemohl nechat ležet svého přítele," řekl svědek.

{{videoembed:https://www.onetv.cz/detail/tahle-scena-vas-dojme-k-slzam-smutny-myval-se-snazi-ozivit-sveho-prejeteho-kamarada}}

Na videu bohužel konečné sbohem nejde vidět, protože kolem právě projíždělo auto. Nakonec se mýval rozloučí a najednou se ocitne na druhé straně chodníku. "Někteří lidé se snažili mývala dostat pryč z cesty, báli se, aby auto nezajelo i jeho," říká svědek.

Některá zvířata totiž zažívají hodně hluboké emoce, a to hlavně, když jejich nejbližší zemře. A tak je jasné, že mývala celá smrt jeho kamaráda pořádně zasáhla

Mývalové jsou zvědavá a velmi inteligentní divoká zvířata, která jsou zároveň velmi adaptabilní a žijí v rozvinutých oblastech v blízkosti člověka. Stejně jako lidé chtějí být šťastní a usilují o jídlo a přístřeší.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy