Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: S Klusem je konec, přiznávají fanoušci: Zapomínal text, vyl, mlel nesmysly

"Škoda ho, kluka, byl tolik talentovaný," nejčastější věta, která zní na adresu Tomáše Kluse v posledních měsících. Po jeho posledním průserovém koncertu na oblíbené akci v bohnické léčebně - Mezi ploty, kdy publikum v polovině začalo odcházet, se konečně začínají ozývat i zpěvákovi skalní fanoušci, kteří upozorňují na to, že Klusovo "prozření" už je moc.

Miluje konopí a holduje halucinogenům, přiznává zkušenosti s lysohlávkami a LSD. A to bude právě ten problém. Buddha z Třince, jak Tomášovi v redakci eXtra.cz láskyplně přezdíváme, od té doby, co se rozhodl kázat světu o lásce a začal posílat světlo do nejzazších koutů naší země, se nám trochu pomátl a je to vidět i na jeho koncertech.

Na tom posledním, který se konal v areálu bohnické psychiatrické léčebny, kde měl Tomáš možná i zůstat a za tři měsíce po tom, co by vylezl, by bylo zase dobře, se opravdu překonal. Pokoušel se improvizovat, ale bylo to dlouhé, trapné, nudné a diváky rozhodně nedoceněné.

Podle svědků neustále do mikrofonu Tomáš vyl, zapomínal text, zpíval nesmysly, pokoušel se o vtipy, které nebyly vtipné, a oblíbené písničky, na které se všichni tolik těšili, kazil svými trapnými poznámkami, jež tam neměly co dělat.

Byla to katastrofa, zanechal za sebou hromadu zklamaných fanoušků a ztratil zase o kousek víc respektu mezi lidmi, kteří ho ještě uznávají.

Související články

Další články