Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO s hořícím mužem (54) z Václaváku: Polil se benzínem, takhle ho zachraňovali!

Zdroj: repro youtube.com
+ Další 3 fotografie
Drsné záběry
Záchrannou akci jako ze superhrdinského filmu v pátek odpoledne zažilo Václavské náměstí. Po třetí hodině se tam polil benzínem a zapálil 54letý muž. Není zatím jasné, proč se k zoufalému činu odhodlal. Kvůli cedulce v arabštině, kterou měl u sebe, se spekulovalo o strachu z uprchlíků. Policisté ale politické motivy vyloučili. Podívejte se, jak to na místě vypadalo.

Nebýt kolemjdoucích, byl by už muž (54), který se zapálil na Václavském náměstí, po smrti. Hasit ho začal personál nedaleké restaurace, pokusilo se o to i několik dalších lidí.

Muž v horní části Václaváku nejprve postával, měl stojan se dvěma cedulkami, z nichž jedna měla být v arabštině, a něco si mumlal. Následně popadl kanystr s benzínem, polil se a zapálil.

Podívejte se na záběry, z nichž je zřejmé, jak probíhala záchranná akce. Muže naložili na nosítka a přepravili ho do vinohradské nemocnice k dalšímu ošetření a hospitalizaci. Podle některých informací bojuje o život.

Policisté odklonili dopravu do ulice Krakovská. Místo obehnali páskou a zahájili vyšetřování. V tuto chvíli lze podle policie vyloučit politický motiv zoufalého činu. Proč to muž udělal, zůstává nejasné.

VŠE, CO ZATÍM VÍME:

Dopis na rozloučenou: Chci odejít jako Jan Palach! Pak se muž (54) zapálil na Václaváku

MINUTU PO MINUTĚ: Muž (54) se zapálil na Václaváku! Bylo to kvůli UPRCHLÍKŮM?

Na Václaváku hořel muž (54), zapálil se sám! Pouhý den před výročím smrti Palacha

Související články

Další články