Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Rytmus za den, kdy poznal Daru, děkuje Bohu. Svůj slib ale nesplnil!

+ Dalších 61 fotografií
Fanoušci si pozvolna začínají zvykat, že Rytmus a Dara Rolins už nejsou spolu. Je to jen pár dní, kdy oznámili svůj rozchod prostřednictvím Instagramu. Jejich láska jako trám trvala celých sedm let. Na začátku dokonce drsný rapper složil své nyní již bývalé přítelkyni písničku 8. Október, kde jí sliboval, že ji bude navždy milovat.

Rytmus a Dara Rolins (45) spolu vrkali sedm let a nikdo ani netušil, že by se snad mohlo schylovat k rozchodu. Jejich láska působila věrohodně a v určitou dobu skutečně byla velmi silná. Hlavně na začátku vztahu, kdy Daře Patrik Rytmus Vrbovský (41) složil písničku 8. Október.

V refrénu jí zpívá, že ji navždy bude milovat. Svůj slib ale bohužel nesplnil. O tom, že byl neuvěřitelně zaláskovaný, svědčí i to, že se nebojí silných slov a děkuje Bohu za den, kdy poznal svoji lásku. Kdyby tak tenkrát věděl, jak to celé dopadne.

Spekuluje se, že za rozchodem hvězdného páru stojí slovenský model David Meszaros, který si zahrál ve zpěvaččině valentýském klipu Miesta.

Související články

Další články