Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Video rvačky v obchoďáku kvůli rouškám: Tatínkem smýkala ochranka, malá dcera křičela

+ Další fotografie
V obchodním centru v Českých Budějovicích došlo k velmi vyhrocené situaci kvůli tomu, že si otec s dcerou odmítali ve vnitřních prostorách nasadit roušky. Muž byl upozorněn ochrankou, ale jeho reakcí byla nejprve slovní potyčka a následně fyzický útok. Velmi nepříjemné situaci přihlížela mužova nezletilá dcera, která byla tak vyděšená, že začala plakat. Video z celého incidentu v současné době koluje po Facebooku.

Situace ohledně druhé vlny koronaviru je v Česku vážná. Přesto se najdou lidé, kteří nechtějí dodržovat pravidlo nošení roušek. Ve středu v podvečer došlo v jednom z obchodních center v Českých Budějovicích k velmi vyhrocené situaci.

Do obchodu vešel muž s malou dcerou a neměli zakrytá ústa a nos. Ochranka si muže samozřejmě ihned všimla a vyzvala ho, aby si roušku nasadil. Muž odmítal uposlechnout a nejdříve ochranku slovně a následně fyzicky napadl.

Celému vyhrocenému incidentu přihlížela holčička, která se rozplakala a volala: "Tati!". "Sáhl jsi na moji dceru, ty blbečku," křičel muž na ochranku. "Nechte ho, vždyť tu má dítě," vložila se do toho jedna z přihlížejících žen.

"On zaútočil jako první, já se jen bránil," snažil se hájit člen ochranky. "Zaměstnanci ostrahy daného zákazníka slušně požádali o nasazení roušky. Ten opakovanou žádost odmítl a zaměstnance ostrahy nejprve slovně a následně i fyzicky napadl. Vzhledem k této agresi jsme samozřejmě kontaktovali Policii České republiky, která dorazila na místo a situaci s daným zákazníkem řešila. I přes naše výzvy se zákazník bez roušky do obchodního centra opakovaně vracel," řekla webu budejcka.drbna.cz ředitelka obchodního centra Mercury Nina Vališová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy