Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Rozšířil se nám tady takový nešvar… Holubová a Hrušínský natočili volební klip na motivy Pelíšků

Společná kandidátka Starostů, regionálních hnutí a TOP 09 vstoupila do poslední fáze volební kampaně spotem, který už pár hodin po zveřejnění rozvířil sociální sítě. Od neděle, kdy ho koalice představila svým fanouškům na sociálních sítích, video sdílely už desítky tisíc lidí.

Herečka Eva Holubová v klipu znovu ztvárňuje svou legendární roli učitelky z Pelíšků, Jan Hrušínský hledá „proevropskou třídu“ a na závěr na chodbě vytrestá „soudruha“.

Klip má zdůraznit, že kandidátka vedená Jiřím Pospíšilem a Stanislavem Polčákem je tou nejvíce proevropskou, a kromě reálného programu pro budoucnost České republiky také odmítá pokusy populistů o oslabování a štěpení unie. Klip je aktuální pro dnešní dobu i kvůli tomu, že se finalizují návrhy na změnu ústavy a zavedení celostátního referenda z pera hnutí ANO, Pirátů a SPD.

„Klip ukazuje, že jsme jasně proevropská koalice, která podporuje setrvání České republiky v Evropské unii. I proto upozorňujeme na brexit, který nepřinesl Velké Británii nic pozitivního. Naopak ji způsobil jen problémy, a proto je zařazen mezi nesmyslná slovíčka. Velmi si vážím toho, že se Eva Holubová a Jan Hrušínský těchto rolí ujali. Zvládli to skvěle. Klip i díky nim jasně vystihuje naši politickou orientaci a náš politický program,“ říká lídr kandidátky, europoslanec Jiří Pospíšil.

“Členství v EU přineslo ČR nesporné výhody. Dnes se ale ozývají hlasy, které to zpochybňují. Jsme proevropská kandidátka, která to myslí s Evropou, a hlavně s naší zemí dobře. Nebudeme zavírat oči nad problémy, kterým společně čelíme. Budeme navrhovat fungující řešení ve prospěch ČR i celé Evropy.” Doplňuje dvojka kandidátky za STAN Stanislav Polčák.

Klip bude od 8. května v rámci tradičního předvolebního bloku vysílat i Česká televize.

Související články

Další články