Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

VIDEO: Rozjetá technoparty u Benešova. Účastníci ještě nekončí, jak to na místě vypadá?

+ Dalších 20 fotografií
V pátek v Hlaváčově Lhotě na Benešovsku odstartovala obří technoparty. Naše redakce je u toho a vy se díky tomu můžete podívat, jak to na akci probíhá. Dosud policie nemusela řešit žádné závažnější problémy. Nicméně v blízkém okolí je už nyní pořádný nepořádek.

V Hlaváčkově Lhotě na Benešovsku se od pátku koná technoparty, přičemž v sobotu bylo na místě zhruba 2000 účastníků. Nyní v Hlaváčově Lhotě paří stále zhruba tisíc lidí. Mezi příchozími nejsou jen Češi, ale na akci jsou k vidění i auta z Německa nebo Nizozemska. Ačkoli by dnes měl být bujaré party konec, nic tomu zatím příliš nenasvědčuje. Účastníci jsou rozjetí a nevypadá to, že by se někam chystali.

Na začátku akce hrálo celkem 12 stagí. Nyní fungují už jen čtyři. Když chtějí lidé vykonat potřebu, mohou využít záchody Toi Toi, nicméně většina z účastníků volí přilehlé pole, kde je aktuálně šílený brajgl.

Celkově akce v rámci možností probíhá klidně a nejsou žádné excesy. Přístupové cesty hlídá policie, která by si přála ukončení akce ještě dnes. Pořadatelé to ovšem chtějí natáhnout přes noc.

Zatím policisté nemuseli řešit žádné velké problémy. Policie doufá, že zbytek účastníků odjede během zítřka. Jak to na místě aktuálně vypadá, se můžete podívat buď nahoře ve videu nebo ve fotogalerii.

Bohužel pro účastníky k večeru dorazil déšť a tak na akci zůstalo jen pár stovek nejodvážnějších.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy