Ve středu nás čeká další díl populární reality show Výměna manželek. Tentokrát se proti sobě utká rodina z Jaroměřic, kterou tvoří osmatřicetiletá Jana, manžel Zdeněk a děti Kateřina a Vojta. Na druhé straně je o něco více početná romská rodina, která žije v Irsku.

Seznámíme se tedy s třiatřicetiletou Veronikou, manželem Petrem, dcerami Lili, Karolínou a synem Petrem. Hned v prvních momentech dojde opravdu k vyhrocené situaci. Jana zjistí, že nepojede autem, jak je většina účastnic zvyklá, nýbrž poletí letadlem, což se ukáže jako velký problém. Jana se totiž bojí létat.

Maminka Jana má z létání doslova panickou hrůzu a ze všeho nejvíce se bojí infarktu. Nakonec se překoná a cestu letadlem nějak přežije. To ale netuší, že to nejhorší ji teprve čeká.

Sotva se Jana objeví u náhradní rodiny, snese se na její hlavu velká vlna kritiky. Romská rodina má největší problém s tím, že podle nich Jana neumí absolutně vařit a navíc všude po ní zůstává strašlivý nepořádek. A na to oni samozřejmě nejsou zvyklí.

Na druhé straně Veronika bude mít menší problémy s náhradními dětmi, které trpí ADHD. A hned po jejím příjezdu ji naprosto šokuje množství alkoholu, které se v domě nachází. Otevře ledničku, alkohol, otevře spižírnu, další litry alkoholu.

Veronika bude natolik zaražená, že se dokonce rozpláče.