Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Romové versus alkoholici! Tahle Výměna manželek vás bude děsit ještě za rok!

+ Dalších 7 fotografií
Středeční Výměna manželek bude opravdu zajímavá a místy hodně vyhrocená. Vedle sebe se postaví ženy s naprosto odlišným životním stylem. Uvidíte, jestli se Janě z Jaroměřic podaří začlenit do romské rodiny, která žije v Irsku, a na druhou stranu, jak zvládne Veronika výchovu dvou dětí trpících ADHD, život v Česku a z čeho bude naprosto v šoku.

Ve středu nás čeká další díl populární reality show Výměna manželek. Tentokrát se proti sobě utká rodina z Jaroměřic, kterou tvoří osmatřicetiletá Jana, manžel Zdeněk a děti Kateřina a Vojta. Na druhé straně je o něco více početná romská rodina, která žije v Irsku.

Seznámíme se tedy s třiatřicetiletou Veronikou, manželem Petrem, dcerami Lili, Karolínou a synem Petrem. Hned v prvních momentech dojde opravdu k vyhrocené situaci. Jana zjistí, že nepojede autem, jak je většina účastnic zvyklá, nýbrž poletí letadlem, což se ukáže jako velký problém. Jana se totiž bojí létat.

Maminka Jana má z létání doslova panickou hrůzu a ze všeho nejvíce se bojí infarktu. Nakonec se překoná a cestu letadlem nějak přežije. To ale netuší, že to nejhorší ji teprve čeká.

Sotva se Jana objeví u náhradní rodiny, snese se na její hlavu velká vlna kritiky. Romská rodina má největší problém s tím, že podle nich Jana neumí absolutně vařit a navíc všude po ní zůstává strašlivý nepořádek. A na to oni samozřejmě nejsou zvyklí.

Na druhé straně Veronika bude mít menší problémy s náhradními dětmi, které trpí ADHD. A hned po jejím příjezdu ji naprosto šokuje množství alkoholu, které se v domě nachází. Otevře ledničku, alkohol, otevře spižírnu, další litry alkoholu.

Veronika bude natolik zaražená, že se dokonce rozpláče.

Související články

Další články