Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Romantika po ukrajinsku! Nejdřív kytka premiérovi a pak drsná bitka!

Myslíte si, že Kalousek s Babišem předvádějí ve sněmovně dostatečné rodeo? To by vás pravděpodobně z ukrajinské politiky trefil šlak. Tam se totiž premiéři chytají za penis a vítězoslavně zvedají do vzduchu!

Ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk zrovna pronášel řeč ke zhodnocení letošního roku, když k němu s pugétem růží nakráčel politický oponent Oleh Barna. Ten mu předal růže (asi nějaká forma omluvy ještě před samotným činem) a jal se Jaceňuka odstraňovat z pódia.

Nejdříve ho uchopil za pas, jenže ukrajinský premiér se pevně chytl řečnického pultíku, takže musel Barna přistoupit k tvrdším praktikám. Bez obalu chytil Jaceňuka za rozkrok a pokus opakoval.

To už u něj ale k nadšení novinářů z celého světa byli premiérovi příznivci, kteří začali Barnovi ručně vysvětlovat, že takhle teda ne.

Kuriózní video rychle oběhlo svět a jen dále eskaluje bouřlivou politickou situaci na Ukrajině. Stovky demonstrantů v Kyjevě totiž požadují Jaceňukovu rezignaci. Jeho příznivci ale naopak tvrdí, že prezident Porošenko se snaží v Kyjevě zavést vládu jedné strany a demonstrace jsou pouze odvetou za to, že se Jaceňuk odmítl přidat.

Související články

Další články