Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO ROKU: Spektakulární výkon facebookové hypermodly a chudáka ze SuperStar je prostě boží!

Tohle video je prostě úplně ultrafantastické! Mysleli jsme si, že facebooková supernula Simona Laňková (zkoušela prorazit i s uměleckým jménem Bianca Johnsson) na to nemá. Ale ta holka na to má! Může vyhrát Slavíka? Nebo dokonce Grammy? Ta holka jede! Ta je tak rychlá, jako... JAKO RYCHLOST SAMA!

Dlouho jsme si mysleli, že Simona Laňková je taková zmatená včelička, která neví, co s načatým životem. Jenže nyní nám tahle neuvěřitelněse­xykrásnáhodná­miláchytráskrom­nájemnáčistá dáma konečně otevřela oči.

Simonka spojila síly s osobou, kterou známe z roku 2005, kdy v Hvězdné pěchotě SuperStar oslnila hitem Stávka DJů, a rázem je tu šlágr.

Simona Laňková a Štěpán Olivie Tranny DJ Turek jsou tak třaskavou dvojkou, že nevíme, koho sledovat dřív. Zda holku v kulichu, která vystavuje na kameru tvarohovitý dekolt, nebo přicmrdávače v pruhovaných legínách, který má šťávy více než Nicki Minaj v domácím softpornu.

Tohle video je prostě rajcovní a boží a fakt skvělé a obě interpretky dokazují, že když se budou snažit a zamakají na sobě, že prostě mohou prorazit.

Simona i Turek by si zasloužili(y) vlastní show. Je to boží, dobře se na to kouká, holky jsou neskutečně sexy a navíc celý klip působí jako osvěta. Jako osvěta, kam může člověka dostat parta fakt rychlých kamarádů. Simono, díky!

Související články

Další články