Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Robinsonka Bára se zlila jako horník a přiznala: Jsem rozmazlená a nevím, co se sebou

+ Dalších 17 fotografií
Barbora Mudrochová (26) je účastnicí druhé série drsné reality show Robinsonův ostrov. Na ostrově mezi ostatními soutěžícími působí velmi nenápadně a nesměle. Místo toho, aby v kmeni udávala tempo, tak se veze a ostatní z ní mají srandu. V soukromí se ale po pár locích alkoholu umí proměnit v pořádnou dračici. Tentokrát se opilá natáčela na Instagramu a má z toho pěknou ostudu.

Ve druhé sérii Robinsonova ostrova máme hned několik velmi výrazných osobností. Modelka Barbora Mudrochová (27) k nim pomalu začíná patřit, ale ne v dobrém slova smyslu. Kráska není ve svém kmeni vůbec oblíbená.

Protihráči ji obviňují z toho, že je ufňukaná a vůbec nebojuje. Pravdou je, že Bára se do společných aktivit příliš nezapojuje a s ostatními se moc nebaví. Dokonce se už několikrát zmínila, že jí Robinsoni lezou na nervy.

Zatímco v soutěži je taková neslaná, nemastná, v reálném životě se umí pořádně odvázat. Při online streamu na sociálních sítích předvedla pořádnou show. Bohužel přitom držela skleničku s rumem a byla značně opilá.

Blábolila nesmysly a napráskala na sebe věci, které si měla nechat raději pro sebe. „Vůbec nevím, co mám se sebou dělat. Měla bych něco malovat a řešit, ale mě nic nebaví,“ říká poměrně znechuceně.

V komentářích si z ní dělali srandu nejenom fanoušci, ale i účastníci Robinsonova ostrova. „Jsem mega rozmazlená. Moje maximum byly tři dny a potom jsem z práce vždy odešla,“ reagovala na to, když ji kolegyně Nicol Gremplewska ze srandy posílala do práce.

Tohle byl krok vedle a Barbora si na sociálních sítích uřízla pořádnou ostudu.

Související články

Další články