Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Říká si King Dubaj a je to momentálně největší bizár na Slovensku. I přesto se jeho rádoby motivační kniha stala bestsellerem

+ Další 3 fotografie
Začal podnikat v 10 letech, kdy prodával morčata. Fotil je v luxusních kabelkách svojí mámy, a tak se cena zvířete násobila. Dnes tvrdí, že je milionář, který vydělává pouze na internetu. Ve svých 22 letech vydal Petr první knížku a Slováci ji kupují jako smyslů zbavení.

Na Instagramu si říká King Dubaj, vlastním jménem Petr, a je ze Slovenska, konkrétně z města Topoľčany. Vyrůstal v bohaté rodině, a začal si vydělávat už jako dítě v 10 letech. Prodával morčata, která fotil v luxusních kabelkách značek Louis Vuitton nebo Hermes a cena zvířátek se díky hezkým fotkám mnohonásobně zvedla.

Dnes se chlubí tím, že díky doménám, které údajně vlastní, vydělává miliony a prodává produkty na stránkách ebay. To by nebylo tak špatné, mladý ambiciózní kluk je něco, co se v dnešní době moc nevidí. Dokud se nepodíváte na některá z jeho videí a nezjistíte, že člověk, který vydělává tyhle částky, by měl mít i nějaké vyjadřování.

Petrovo vyjadřování je ale většině lidí k smíchu a podle toho vypadají i komentáře na jeho sociálních sítích. Spousta z nich také pochybuje o jeho bohatství a domnívají se, že peníze mu tečou právě z kapsy rodičů. Lidé, kteří to mají srovnané v hlavě jako samozřejmé a žijí v bohatství od malička, nemají potřebu prezentovat se tímto způsobem.

Samozvaný King Dubaj denně přidává motivační statusy, fotografie, kde nechybí hromady peněz, drahé oblečení, auta čí hodinky. Tvrdí ale, že tohle není o tom, že by se chlubil, pouze chce motivovat lidi, aby něco dělali a měli se taky tak dobře jako on.

Opravdu je tohle ta správná cesta? Údajně mu měli vyhrožovat i fyzickou likvidací, pokud s touhle „parádou“ neskoncuje. Od vydání jeho knížky se prodalo 4 tisíce kusů a stala se tak oficiálním bestsellerem, jak sám tvrdí. Opravdu tohle Slováci kupují?

Související články

Další články