Už nad samotným začátkem záběrů zůstává rozum stát. Malý fiátek se snaží otočit v uličce, která je sotva dost velká na to, aby jí projel. Nepochopitelné, že? A my víme, co máte na jazyku.

To prostě musí řídit ženská.

Jenže tak to vůbec není. Na tomhle místě by se totiž začal otáčet jedině inteligencí nepolíbený a sebevědomím překypující chlap. Copak neviděl ten tři metry vzdálený průjezd, kde by se pohodlně otočila i tatrovka?

Asi ne. A jelikož my jsme za ním neuvízli, tak jsme tomu i rádi. Díky tomu totiž vzniklo video, které nemá obdoby.

Řidiče během chvíle z obou směrů zablokují auta a začnou pořvávat tak, jak to umějí prostě jenom Italové. Co taková situace potřebuje? No přece motorkářský gang! Ten přinese klid a řešení do každého problému.

Když už se zdá, že situace nemůže být pro majitele fiátku o nic trapnější, tak na místo dorazí smuteční průvod s rakví. To už se smíchu neubrání ani kameraman, který celou situaci pozoruje z přilehlého balkonu.

Bílé autíčko nevysvobodí ani dorazivší policisté a celou situaci nakonec řeší místní kněz. Ten odhodí monstranci, opustí průvod a řidiče pečlivě naviguje, dokud ho konečně nevysvobodí. Doprovázen obrovským potleskem tak fiat konečně opouští místo činu.

Jeden z motorkářů ještě stihne po autě hodit květinou a nejhorší řidič tohoto tisíciletí konečně mizí.