Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

VIDEO: Reportér CNN snědl lidský mozek! Donutila ho k tomu sekta!

Zkusit se má prý všechno! Své o tom ví reportér CNN Reza Aslan, který v rámci natáčení svého pořadu ochutnal lidský mozek! Mapoval totiž život hinduistické sekty Aghóríů, která běžně pojídá lidské maso. Za svůj počin okamžitě schytal ostrou vlnu kritiky.

Aslan byl za svou degustaci okamžitě společensky odsouzen. Podle magazínu People by prý neměl vyzdvihovat Aghóríe jako reprezentativní skupinu hinduistů. Aslan však hned v pořadu uvedl na pravou míru, že se jedná o extremistickou hinduistickou sektu, nikoliv reprezentanty hinduismu. Navíc, si ani moc nepošmákl. „Chcete vědět, jak chutná lidský mozek? Jako uhlí. Byl spálený na uhel!“ napsal na svém Twitteru.

Aghóríové jsou sektou čítající dnes asi dvacet členů. V rámci náboženských rituálů pojídají lidské maso. Vyhrabávají jej ze země nebo pojídají zesnulé, nikoho však nevraždí. Uctívají Šivu, boha destrukce, a těmito temnými kousky se mu chtějí přiblížit.

Běžný člověk s nimi asi moc nevyjde. Natáčení prý také nebylo vůbec jednoduché, dokonce vyhrožovali, že reportérovi useknou hlavu, pokud bude příliš mluvit. Chudák Aslan, ani u Aghóríů není moc populární!

Mohlo by vás zajímat

Další články