Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Video: Půlnoční překvapení na maturiťácích přitvrzují! Kluci z Jihlavy ukázali penisy!

Potom, co se při plese svlékli pánové z pražského Gymnázia Jana Keplera, kteří byli následně strašně překvapení z toho, se jejich počin šířil internetem rychlostí světla, tady máme další povedenou partičku.

Těžko říct, jestli maturanti ze Střední průmyslové školy v Jihlavě zašli ještě dál než ti z Prahy. Nebyli totiž nazí a ani neměli nacvičenou choreografii s klobouky, pánvičkami a tak podobně. Oblékli kraťasy s holými zadky a vyčuhujícími penisy.

Nasadit si umělý penis a kroutit s ním zleva doprava a udělat z toho půlnoční překvapení. To přišlo klukům jako tak strašně skvělý nápad, že ho zrealizovali.

Uvidíme, jestli bude mít video stejně velký úspěch jako předešlé. A hlavně se těšíme na další maturanty, ať už ty letošní, nebo příští, kteří se budou stále snažit posunovat hranice půlnočního překvapení na maturitním plese.

Kde jsou ty časy, kdy se jednalo o lepší událost, na kterou dívky vybíraly několik týdnů šaty a pánové byli poprvé ve své dospělosti za opravdové gentlemany.

Nebo jsme možná jen staromódní a tohle je nová zábava, která na plesy už bude neodmyslitelně patřit. Mladí a divocí. Tak proč ne.

Související články

Další články