Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: První ukázka z nových Gilmorek konečně venku! Co zase Rory a Lorelai řeší?

+ Další fotografie
Tak a je to tady! Nové Gilmorky jsou konečně dotočeny! Padla poslední klapka a televize Netflix nabídla první ukázku ze seriálu. Co se změnilo v městečku Stars Hollow a jak se mají hlavní protagonistky?

Je jim sice o nějaký ten rok navíc, ale jinak jsou Lorelai a Rory úplně stejné – ukecané! Melou jedna přes druhou a šprtka Rory je zase přemoudřelá, zatímco její máma je asi tak 10× vtipnější. O co tedy jde?

Lorelai zajímá, jestli by ji měla ráda americká komička Amy Schumer. To je ta, která se třeba schválně na červeném koberci rozplácla před Kim Kardashian (35) a Kanyem Westem. Taky si dělala srandu z Dana Bilzeriana.

„Neměla,“ odpovídá drsně Rory. „Ale prooooč? Nechodím ozbrojená, nejsem upír bez smyslu pro humor, ani na mně neroste ta divná kytka, co vykvete jednou za 50 let a nechutně smrdí. Jako mrtvá ryba,“ brání se Lorelai.

Načež k vzteku mámy začne hned Rory na telefonu googlovat jméno podivné květiny. „Kvete jednou za dekádu,“ opraví ji. „No jo, jsi teď spokojená?“ rýpe Lorelai. „Prostě se mi líbí, když tyhle věci vím,“ odpovídá Rory.

„Tak proč si myslíš, že by mě Amy neměla ráda?“ doráží dál Lorelai. „Vodní sporty,“ zamyslí se Rory. „Vždycky, když je Amy v časopise, je z nějaké dovolené,“ odpovídá Rory.

„Uf, to by fakt nefungovalo,“ přiznává Lorelai. A hned ji zajímá, jestli by se líbila dalšímu komikovi. Tentokrát Johnu Oliwerovi, který pochází z Velké Británie a má vlastní show na kanále HBO.

Související články

Další články