Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: PRSA, TITĚRNÉ OBLEČENÍ A KÉRKY! Drsná reality show Robinsonův ostrov nepředvede jen boj o přežití, ale i SEXY PODÍVANOU

+ Další 3 fotografie
Už 16. ledna se diváci televize Nova mohou těšit na nejdrsnější televizní show Robinsonův ostrov. Jedinečné dobrodružství, vypjaté situace, silné emoce a pro diváky dost zajímavá a někdy i sexy podívaná – to vše čeká osmnáct odlišných Čechů, kteří byli vybráni z téměř čtyř tisíc přihlášených nadšenců této napínavé show. Na konci čeká fyzicky i emočně nejsilnějšího Robinsona pohádková výhra ve výši 2 500 000 Kč.

Jste fanoušci reality show Survivor, která se natáčí v Americe? Tak můžete jásat, protože vaše oblíbená zábava dostane i českou podobu. Nova celý pořad pojmenovala Robinsonův ostrov a už nám dávkuje první ukázky, které opravdu stojí za to.

Nejenže tam lidé budou bojovat se svou psychikou, protože boj o přežití bude vážně opravdu až nadoraz, ale pro diváky to bude skvělá podívaná hlavně kvůli tomu, že se tam holky budou promenádovat v plavečkách, milovnice mužných tetování si také přijdou na své, a dokonce to tam bude i sexuálně harašit.

Osmnáctka Čechů bude v exotické divočině bojovat o obrovskou výhru, ale budou válčit nejen mezi sebou, ale i se sebou. Přeci jen tam budou nepřející soupeři, okolo nich jen tropická džungle, žádné jídlo.

Prostě se máme na co těšit, protože to bude pořádná jízda, kdy budeme rádi, že jsme jen u televizních obrazovek. A k tomu se pokochat odhalenými těly soutěžících.

Související články

Další články