Odsoudit paní Věru by bylo velmi jednoduché. Vystoupila ve Výměně manželek a nyní ji poznává celé Česko. V okolí Milovic ji znají také jako prostitutku. Vypravili jsme se za ní, abychom zjistili, proč prodává své tělo.

Sdělila nám, že má finanční problémy. Má na krku čtyři děti, partnera, který skončil bez práce, a peníze potřebuje… Proto se rozhodla, že se bude živit vlastním tělem. „Dělám to dva nebo tři roky,“ svěřila reportérovi eXtra.cz paní Věra.

Věra uvedla, že o svém „řemesle“ řekla svým dětem. Prý jim přiznala, jak se živí. „Je to práce jako každá jiná,“ je přesvědčena Věra, která reportérovi eXtra.cz během schůzky v autě prozradila mnohé. Když jsme se jí ptali, zda o jejím povolání ví i partner, tak to zamluvila.

Ze sexuálních služeb nabízí orální sex a klasickou soulož. Celý balíček zájemce o sexuální služby přijde na 1100 korun, kdy sedm stovek stojí soulož a čtyři stovky orální sex, a to klidně bez kondomu. Sexuální extrémy aktuálně v nabídce Věra nemá, ale netají se tím, že v minulosti nabízela i hodně bizarní praktiky.

Ještě před reportáží, kdy jsme se s ní domlouvali po telefonu, se netajila tím, že za příplatek není problém mít sex bez kondomu. Podívejte se na reportáž z auta.