Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

VIDEO: Prostitutka Věra z Výměny manželek natočena při práci! Reportáž o tom, jak se prodává bez ochrany

+ Dalších 15 fotografií
Minulý týden televize Nova odvysílala hodně kontroverzní díl Výměny manželek. Diváky zaujala především paní Věra. Ta si na živobytí vydělává prostitucí. Hovořili jsme již s jejími klienty a bylo na čase vypravit se přímo za paní Věrou. Podle zákazníků je velmi aktivní. Proč vlastně nabízí své služby? Dělá to jen pro peníze? Podívejte se na exkluzivní reportáž, jak paní Věra pracuje.

Odsoudit paní Věru by bylo velmi jednoduché. Vystoupila ve Výměně manželek a nyní ji poznává celé Česko. V okolí Milovic ji znají také jako prostitutku. Vypravili jsme se za ní, abychom zjistili, proč prodává své tělo.

Sdělila nám, že má finanční problémy. Má na krku čtyři děti, partnera, který skončil bez práce, a peníze potřebuje... Proto se rozhodla, že se bude živit vlastním tělem. "Dělám to dva nebo tři roky," svěřila reportérovi eXtra.cz paní Věra

Věra uvedla, že o svém "řemesle" řekla svým dětem. Prý jim přiznala, jak se živí. "Je to práce jako každá jiná," je přesvědčena Věra, která reportérovi eXtra.cz během schůzky v autě prozradila mnohé. Když jsme se jí ptali, zda o jejím povolání ví i partner, tak to zamluvila.

Ze sexuálních služeb nabízí orální sex a klasickou soulož. Celý balíček zájemce o sexuální služby přijde na 1100 korun, kdy sedm stovek stojí soulož a čtyři stovky orální sex, a to klidně bez kondomu Sexuální extrémy aktuálně v nabídce Věra nemá, ale netají se tím, že v minulosti nabízela i hodně bizarní praktiky.

Ještě před reportáží, kdy jsme se s ní domlouvali po telefonu, se netajila tím, že za příplatek není problém mít sex bez kondomu. Podívejte se na reportáž z auta.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy