Třicetiletý muž nenašel jiný způsob, jak vyznat a dokázat své přítelkyni lásku, než že se opil a vlezl do výběhu k medvědici, kterou začal provokovat. Incident se stal v úterý kolem páté hodiny odpolední v Kladně.

Medvědice Míša zažila nepěkný šok, když jí do výběhu vlezl neznámý vetřelec. Pošetilého opilce si zprvu vůbec nevšímala, ale to by ji nesměl začít provokovat. A u jedné legrácky to rozhodně neskončilo.

Když už toho bylo příliš, tak se medvědice naštvala a na muže zaútočila. Na videu můžete vidět, že chování mladíka zvíře hodně naštvalo a dává mu to znatelně najevo. Dívka, na kterou chtěl udělat muž dojem, je samozřejmě v šoku, začíná panikařit a volat o pomoc. O celé věci informoval server Blesk.cz.

Jenomže po nějaké době medvědici přestává opilec zajímat a mu se tak daří svépomocí dostat se z výběhu zvířete. Jediné, co si po boji s medvědem odnáší je roztrhaná noha. "Ošetřili jsme osobu, která utrpěla zranění dolní končetiny, šlo o pokousání. Osoba jevila známky požití alkoholu a po ošetření byla transportována do kladenské nemocnice,“ řekla mluvčí záchranky Petra Effenbergerová.