Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Video pro otrlé! Obří pavouk exploduje a vylezou z něj tisíce dalších!

Obří pavouk doslova vybouchne, a co se stane, je vrchol hrůzy pro některé lidi!

Pro lidi trpící arachnofobií je tohle ještě horší než zlý sen! Na kameře vidíme záběr na obřího pavouka, který se chystá „vrhnout“ svá mláďata. S pavoučí matkou se ale začnou dít zvláštní věci. Po chvíli je na videu vidět, že pavoučice nezvládá nápor, kterým se mláďata snaží dostat na svět, a za několik sekund doslova exploduje.

To ale zdaleka není vše! Z jednoho gigantického pavouka se rázem stane nespočet malých pavoučků, kteří se rozlezou úplně všude!

Je také možné, že pavoučí matka udělala tento manévr schválně kvůli sebeobraně, což některé druhy pavouků dělají. Vypustí najednou všechna mláďata, z nichž některá jim vylezou po nohách a hřbetu, aby tak měla větší šanci na přežití. Umíte si tohle peklo představit u vás doma? Někteří lidé panikaří už jen při pohledu na jednoho malého pavouka v rohu místnosti, takže tohle by pro ně byla živoucí hrůza! Škoda jen, že kameraman nezachytil také děj následující poté, co se mu po celé místnosti rozprchlo takovéhle hejno. Brrr!

Mohlo by vás zajímat

Další články