Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Video pro otrlé: Eratova rozhoďnožka klipem za bůra "vrací úder" bulváru! Ministr úderů Ektor k tomu vzkazuje: Chovala ses jak dylina!

Blahová "vrací úder" tak, že v klipu za bůra ukazuje nadhled jakože vleže na posteli s dresem Bostonu (jakože fór, v reálu zakrývá zuby) a Ektor jí k tomu zpívá, že je dylina. Klip označuje za "legraci, která se povedla", gratulujeme.
Zdroj: YouTube, Facebook
+ Další 2 fotografie
Modelka Lucie Blahová se dost nešťastně pokouší využít aféru s hokejisty ve svůj prospěch. Zabít dvě mouchy jednou ranou - medializovat se a ukázat národu, že není zlatokopkou, ale super holkou a obětí bulváru - se ale pokusila doslova kreténským počinem, do kterého jí navezli kamarádi. Kdy se tahle slečna konečně začne radit s někým, kdo tomu rozumí?

Blahová podle svých slov natočila klip, což si většina lidí spoji s hudbou, ovšem klip Blahové vypadá tak, že hraje v reklamním spotu na produkční společnost svých kamarádů, ale neví to, ostatně intelekt zjevně není její nejsilnější stránkou.

Klip je podle modelky "strašně vtipný," a my bychom rádi vzali protiúder s nadhledem, to by ovšem nesměl být stupidní a nesrozumitelný tak, že nám dalo námahu jej vůbec zhlédnout.

Na podkresu kontroverzního textu vyhlášeného a v den premiéry klipu souzeného rappera Ektora začíná celá úchylnost reklamou na portály eXtra.cz, Super.cz a Blesk.cz (děkujeme), neb sledujeme přehled pravdivých článků o modelce, kterou si nad ránem odvedl z pitky hokejového nároďáku ženáč Martin Erat, respektive odvedla si ho ona za jeho zadek, na kterém měla ruku.

Jakože nadhled ukazuje modelka právě songem, ve kterém Ektor účtuje se zlatokopkami a pěje "Chováš se jak dylina, protože jsi dylina", což velmi přesně vystihuje to, co předvádí Blahová po skandálu, kdy vyčítá bulváru, že z ní dělá zlatokopku poté. Během videa vidíme sekvence, ve kterých Blahová laškuje s přáteli na terase domu a paří, na čemž není vtipného nic, ledaže by bylo legrační, jak leží na posteli a kolem jsou hokejové dresy, což je jako reminiscence na její aféru.

Definitivně zmatený divák, který kauzu nezná, tak má pocit, že sleduje hudební klip, ve kterém nějaká blondýna hraje tu dylinu, o které zpívá zásadně slabší jedince a ženy napadající Ektor Ale pozor, na konci videa je vše jinak, "vtipný klip" totiž končí minutovým monologem Blahové, ve kterém na té samé střeše, kde "štáb" strávil s fotoaparátem podvečer při natáčení podívané, vysvětluje národu, jak se kauza má, což je zcela zbytečné poté, co už to pětkrát řekla do novin a navíc jí to nikdo nevěří. Každopádně je dobře, poslední minutu vtipné reakce stráví modelka vysvětlováním souvislostí a plácáním zjevných protimluvů, neboť zcela nezaujatý divák alespoň pochopí, že to, co sledoval, nebyl klip Ektora, kde Blahová hraje dylinu, ale naopak obžaloba bulváru a vysvětlení nedorozumění a vlastně protest proti nepochopení společnosti.

V reálu (přátelé Blahové by tady fakt měli přestat číst) se díváme na naprosto evidentní snahu produkce "klipu" využít krátkodobou "slávu" Blahové k vlastní prezentaci ("kamarádi z bytu, co jí pomáhali", nejen že klip na YouTube rovnou ozdobí v popisku logem firmy, ale na konec si dají rovnou odkaz, inu dělali to přeci zadara, hihi) a hlavně počin tak trapný, že pokud tímhle chtěla Blahová zmírnit dojem, že je nesoudná husa a slavomanka, tak docílila pravého opaku, navíc tohle děvče by fakt nemělo mluvit do sdělovacích prostředků, nechce-li být za blbku i pro ty, kteří ji doteď nevnímali

Buď jak buď, Blahová doslova perlí a my si dovolíme její proslov připomínkovat větu po větě, ostatně celá humorná záležitost je strašlivým políčkem do naší tváře a my se chceme také hájit.

No tak s Martinem jsme dlouholetí kamarádi...

(ano, to víme, proto jsi během krize se Štohanzlem utíkala právě za ním a odcházela jsi do něj zavěšená s rukou na jeho prdeli. To se přesně ženatým kamarádům dělá, ostatně jestlipak Štohanzl ví, proč jste kamarádi a jak to kamarádství vzniklo, my už jo, Lucie)

...šli jsme si prostě jenom zapařit...

(moment, hokejisté šli pařit, ne ty s Eratem, oni šli pařit a tys byla jednou z padesáti kamarádek, co se k tomu náhodně nachomýtly, ostatně jako pokaždé, když se naskytne dvakrát za rok šance kamarádství utužit)

...a při odchodu z baru nás nafotili fotografové a udělali z toho hroznou aféru...

(on je odchod a odchod Lucie, odchod modelky, jejíž přítel si myslí, že je to jen krize a na Facebooku tě má pořád označenou jako přítelkyni, a do ní zavěšeného ženatého reprezentanta, který se předtím rozhlíží, zda ho někdo nevidí, je vzhledem k hodině a situaci prostě vykládán takto. Autor textu si takto svou ženu odváděl z barů, když ji šel ošukat, byli jsme do sebe stejně zavěšení a měli ruce tam, kde vy. Co se aféry týče, to si hodně fandíš, ale úlet to byl, ostatně těžké to nepsat, když si tě Štohanzl následně odstraní z Facebooku, Erat řádí jako černá ruka a ty začneš hasit tak naivně. Proč jste se pak neukázaly s paní Věrou, proč mlčí Štohanzl, proč se za tebe nepostaví Erat? Že by tě paní Erat kvůli minulosti nesnášela, Štohanzl nevěděl, že jste definitivně od sebe, a Erat se za tebe postavit nesmí? Vy jste nám ale kamarádství)

...a je to hrozná blbost, co o nás napsali a vlastně všechno totálně rozmázli...

(co konkrétně je blbost? Jen popisujeme, jak celá věc vypadá. Modelka Kovandová spala u kamaráda Jágra a všichni jí to věří, tobě ne. Víš proč? Protože se k sobě na ulici jako kamarádi chovali, vy jste se k sobě chovali jako milenci, Lucie, co jsme asi tak měli psát? Rozmáznutí nebudeme komentovat vůbec, tohle nešlo nerozmáznout, ostatně ono tomu šlo i předejít, a skoro si myslíme, že jsi musela tušit, že venku budou paparazzi, autor textu na to spoluhráče Erata upozorňoval. Stejně je to zvláštní, dávno trpíš ve vybagrovaném vztahu, jako na potvoru se během play off odstěhuješ od přítele, který neví, že už s tebou nechodí, zřejmě doufá, a upaluješ za opilým Eratem, který ti jistě nevypisuje, že je se ženou nešťastný, ráno si tě vleče zamotaný do tebe kamsi a my reflektováním situace děláme "aféru"? Aféru jsi udělala ty, která jsi dobře věděla, že má doma ženu a dvě děti, maličká!)

Natočila jsem to proto, že jsem chtěla nějak reagovat na to, co píšou, a trošku si ze sebe udělat srandu...

(Natočili to kluci, aby si udělali zadara reklamu, ty jsi měla reagovat jediným způsobem, omluvit se za intimní doteky s jejím manželem paní Věře a nasypat si popel na hlavu, vyhrála bys na celé čáře. Co se srandy týče, válet se v posteli s dresem, který používáš v náhledu na zakrytí předkusu, a nechat si pod tím rapovat, že jsi dylina, to sranda samozřejmě je, jen si nejsme jisti, že ta, o kterou jsi stála)

....áááá, myslím, že se nám to docela povedlo!

(další lež! Necpi nám, prosím tě, že myslíš)

Následují plky o rozchodu se Štohanzlem, který měl poslední fotky na Facebooku ze společného cukrování na pouti a v okamžiku Lucčiny ruky na Eratovu pozadí se na sociální síti vedl jako její partner, a popis toho, jak k vzniku videa došlo.

Resumé: Lucie národu vysvětlila, že se jí nelíbí, když se o ní píše jako o zlatokopce poté, co se jako zlatokopka chovala, a všichni věříme tomu, že jsou s Eratem dále kamarádi, když ten jí píše jen tajně, a navíc ať mu teď nepíše, protože má doma kravál, Štohanzl podruhé zjišťuje, že je to definitivní, což mu Blahová říct na rovinu před rozváděním Erata, tak není v kabině za idiota a bulvaristé klečí v koutě na hrachu a stydí se, protože Lucie je v reálu hodná dívka, která jednala nezištně a vůbec jí nejde o slávu a prachy, ostatně neodváděla si kamsi opilou, manželstvím znuděnou miliardu a netočí o tom všem videoklip, který chce, aby se volně šířil na YouTube.

Musíme uznat, že už chápeme, proč si toto děvče tak náramně rozumí zrovna s Eratem, který si rozhodně neodváděl samici z baru sám, ale jako jediný z celého týmu se u toho nechal nachytat. Ještě že si vaše děti nebudou muset na obživu vydělávat hlavou.

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=xFJ8QDqmXWk}} " style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy