Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Video pro dospělé: Návštěvníky v zoo překvapily nadržené gorily, dělaly si to pusou

V zoo v New Yorku se orálně uspokojovaly gorily
Zdroj: Profimedia
Orální sex

Návštěvníky americké zoologické zahrady překvapily dvě gorily, které si to před zraky všech přítomných rozdaly - orálně. Vzácné video se jednomu ze svědků podařilo zachytit. Ve zvířecí říši někdy dochází kromě hrátek s jazykem také k análnímu sexu a zaznamenány byly i případy nekrofilie.

Gorily to v zoo pěkně rozjely

Mohou si to dělat pusou i zvířata? Video z newyorské zoo v Bronxu to dokazuje. Přítomné návštěvníky na něm můžeme vidět v šoku, když sledují, jak si jedna gorila užívá s druhou. Předvádí jí přitom své hrátky s jazykem. Druhá gorila zatím leží na zádech a vesele se nechává obsluhovat. Jenže mezi návštěvníky byly i děti, třeba dcera samotného kameramana, který záznam pořídil, jíž jsou teprve čtyři roky. Jak jí vysvětlit, co to spolu ty opičky dělají? Rodiče se raději rozhodli dětem zakrýt oči. O zprávě informoval americký web Huffingtonpost.

Zvířata si dopřávají i anál

Zamilované gorily se prý navíc v zoo neuspokojovaly poprvé. A podle článku BBC je orální sex ve zvířecí říši navíc docela běžný třeba i mezi medvědy, hyenami, lvy, kozami či netopýry. Podle Wikipedie navíc mezi lidoopy nezřídka dochází také k análnímu sexu - a to i u čistě heterosexuálních jedinců. Masturbaci si pak užívají s oblibou třeba psi a kočky, ale také srnci, opice a veverky. Některá zvířata vykazují i chování, které bychom u lidí označili za zvrácené, jako třeba nekrofilii, která byla pozorována u některých druhů ptáků či žab.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy