Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

VIDEO: Při živém vysílání z vesmíru se v záběru objevilo UFO! Co tvrdí NASA?

Při živém vysílání z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) se v záběru objevilo UFO ve tvaru podkovy. NASA měla ale hned přímý přenos zastavit a zastánci konspiračních teorií teď vesmírnou agenturu obviňují z utajování existence mimozemšťanů.

„Viděl jsem UFO u vesmírné stanice. Mělo tvar diamantu a vypadalo to, že mění tvar,“ popsal objev na svém webu Ufosightingsdaily Scott C. Waring.

Podle něj záznam NASA vypla schválně. Ve vysílání se objevila modrá obrazovka. „NASA vždycky zapne modrou obrazovku, když vidí UFO, při pokusu utajit to před veřejností,“ píše Waring.

Příznivci a odpůrci teď diskutují o tom, proč NASA videa přerušuje a proč lidé nemůžou znát pravdu. Pokud by opravdu šlo o UFO, máme prý právo to vědět. Skeptici ale pochybují o pravosti videa.

NASA má ale na celou situaci jasnou odpověď. „Odrazy z oken stanice, od jejího povrchu nebo světla ze Země se pravidelně objevují na fotografiích a videích z laboratoře na oběžné dráze,“ tvrdí. Proč vypadla kamera, nikdo netuší, stává se to ale docela často.

Související články

Další články