Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Video povinně pro všechny, kteří frčí na drogách. Stanou se z vás tyhle trosky!

+ Další fotografie
V mnoha ohledech je dnes divná doba. Nese to s sebou rizika a jedním z nich je, že z drog se dělá cool věc. Znáte to, ujíždí si na tom umělci, šoubyz, je to děsně super, a tak proč to nezkusit. Jestli nepochopíte v tomhle videu, proč to nezkusit, tak už asi nikdy.

Nebudeme nikoho moralizovat, chceme jenom ukázat, že je třeba si hodně dobře rozmyslet, jestli chci mít svůj život ve svých rukou, nebo si ho nechám vzít fetem.

Lítáte v tom a myslíte si, že to máte pod kontrolou a bude to všechno v pohodě. Nebude, no. A víte, co se často objevuje v diskuzích pod články na našem Facebooku? „Feťáků mi líto není!“

Lidé závislí na drogách prostě nikoho nedojímají a je to dost logické, to rozhodnutí dělá každý sám, nikdo vám do nosu či do žíly násilím nic nenarve.

Rozhodnutí je na každém, není třeba psát nic víc, protože pokud se podíváte na video složené z policejních fotografií a dokumentující, jak se měnili lidé v průběhu let a jakým způsobem z nich prchá postupně život, byli byste blázni, kdybyste do toho šli.

Ale i blázni se najdou.

Související články

Další články