Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO Poslední cesta zesnulé Julie Pazderka (†26). Byla krásná, statečná a tolika lidem bude chybět

+ Dalších 16 fotografií
Smutného rozloučení s modelkou Julií Pazderka (†26) se účastnila i redakce eXtra.cz. Julie minulý čtvrtek podlehla rakovině děložního čípku. Na pohřeb přišlo okolo dvou stovek lidí. Všem bude Julie moc chybět.

Velmi smutný pátek dnes prožila rodina a přátelé zesnulé modelky Julie Pazderka (†26). Ta měla pohřeb v Čáslavi v kostele svatého Petra a Pavla. Všichni se začali scházet s květinami v ruce již pár desítek minut před samotným vzpomínkovým obřadem.

Nejprve si každý zavzpomínal na Julinku u památného tabla s fotografiemi. Následně se pak okolo jedné vše začalo odehrávat v útrobách kostela. Řeč vedl farář a kostel byl takřka do posledního místa zaplněný.

Po jeho skončení se bratr a otec zesnulé ujali rakve a odnesli ji do auta. Následně začaly kondolence. „Budeme na Julinku vzpomínat jen hezky,“ bylo slyšet z davu lidí vedle kostela. Byla to mladá, krásná žena s velkými sny a zemřela příliš brzy.

Související články

Další články