Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Polská Tvář je plná bizarních podivínů neznámého pohlaví. Z Heleny Vondráčkové udělali nechutného travestitu!

+ Dalších 6 fotografií
Pokud jste si mysleli, že jenom my mladí Češi musíme trpět v neděli večer, když se naši staří rodičové rozhodnou dívat na Tvoje tvář má známý hlas, tak jste na omylu. Existuje totiž i polská verze a věřte, že je mnohem horší. Za to, co předvádí soutěžící v polské Tváři, by si celé Polsko zasloužilo přinejmenším srovnat se zemí. Aspoň by Česko konečně mělo moře. Hurá!

Ano, i Polsko má svoji pěveckou reality show Tvoje tvář má známý hlas. Pokud jste si mysleli, že naše verze bývá místy bizarní, tak to jste ještě neviděli tu polskou. Když se podíváte na několik fotek polské tváře, kde jsou soutěžící již převlečeni za známé zpěváky, opravdu jen stěží uhodnete, o koho se vlastně jedná.

Jejich kostýmy a líčení jsou opravdu hororové. Často polské vystoupení připomíná spíše nevydařenou travesty show. U nás jde alespoň jednoduše poznat, za koho se účastníci převlékli, a nutno podotknout, že máme velmi šikovné maskéry.

Tohle se ale rozhodně nedá říct a o polské show Tvoje tvář má známý hlas. Naposledy se polský zpěvák a herec Artur Chamski převtělil do české zpěvačky Heleny Vondráčkové. Ten bizár si nemůžete nechat ujít.

To, že čeština nebyla perfektní, by se dalo ještě odpustit. Ale celkový zpěvákův dojem byl opravdu příšerný. V tomhle převleku by kdokoliv jen obtížně hledal populární českou zpěvačku.

Artur nevypadal v žádném případě jako Helena, spíše připomínal přitepleného travesťáka, který si odskočil od plotny z horní dolní ukázat, že venkov ještě žije.

Posuďte sami, jestli byste v polském umělci hledali blonďatou zpěvačku. Co na tohle video říkáte? Za tenhle paskvil by si Polsko zasloužilo srovnat bagrem se zemí!

Související články

Další články