Na tenhle zápas se všichni fanoušci UFC těšili. Velkým favoritem byl Conor McGregor a jen se tipovalo, zda svého soupeře Diaze dokáže knokautovat. Zápas skutečně skončil předčasně. Ve druhém kole bylo po všem. Jenže smál se outsider Nate Diaz!

Irský fenomén dostal nařezáno. Už od prvních minut zápasu bylo vidět, že není ve své kůži. Byl pomalý, měl nedůslednou obranu. Ruce mu visely podél těla a Diaz ho trefoval, jak se mu zachtělo. McGregorovi rychle ubývaly síly. Jeho fanoušci věřili, že je to jen taktika, že jako bájný fénix vstane z popela a překlopí misky vah na svou stranu. Ale nic takového se nestalo.

Diaz ve druhém kole vysypal ze své torničky několik opravdu tvrdých ran a dostal Ira na zem. Obrovská šance, jak zápas ukončit! A Diaz ji dokonale využil. Sice krvácel z obličeje a vypadal nehezky, ale svého soupeře na zemi málem uškrtil.

Ještě na tiskovce irský borec nechápal, co se stalo. Faktem je, že dostal napráskáno od outsidera, který mu původně neměl dělat vůbec žádné problémy.