Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Podvod v show Tvoje tvář má známý hlas. Víte, jak Adam Mišík dokázal zhypnotizovat tisíce fanynek?

Ani nevíte, jak je snadné získat iluzi o krásném a namakaném tělu. To se přesně povedlo maskérům čím dál tím oblíbenější show, kteří v sobotu Adamovi Mišíkovi vykouzlili břišáky jako z posilovny. Díky tomu po něm slintalo ještě víc holek. A my máme návod na to, jak dosáhnout svalů i bez fitka!

Jestli jste se doposud mořili v posilovně a stejně po pekáči buchet ani stopa, tak nezoufejte. Máme pro vás tip, jak dosáhnout vysněné postavy bez toho, abyste se někde museli potit. Přesně jako Adam Mišík (18), který je jinak střízlík, ale minulou sobotu se v soutěži Tvoje tvář má známý hlas proměnil v pořádného hezouna s namakaným tělem.

Jenže zpěvák ani náhodou netráví svůj čas v posilovnách, vždyť sám váží snad jen třicet kilo i s postelí. Jenže stačí trochu zakouzlit a stal se z něj playboy. Ani nevíte, jak je to snadné.

Pokud se chystáte na party, kde víte, že budete odhazovat vrchní díly oblečení, tak se na to náležitě připravte. Podívejte se na VIDEO s návodem, jak si během chvíle vytvořit postavu snů. A holky či kluci po vás budou okamžitě šílet.

Související články

Další články