Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

VIDEO: Po 17 letech snažení mu konečně mohla říct, že je těhotná. Jeho reakce vás dostane!

+ Další fotografie
Dana Griffin-Graves přišla s originálním způsobem, jak svému příteli Arkellu Gravesovi říct, že budou mít konečně dítě. Věděla, že bude mít radost, a tak fotku z ultrazvuku ukryla vedle buchet do trouby a čekala se zapnutou kamerou.

Arkell se ze samotného šoku zmohl jen na tiché „Ty jsi těhotná, ty jsi těhotná“. Když ale uslyšel, jak manželka říká, že je to kluk a narodí se už v únoru, nedokázal zadržet slzy.

„Jeho reakce byla prostě k nezaplacení. Vůbec jsem to nečekala. Věděla jsem, že bude plný emocí, ale tuhle reakci jsem vážně nečekala,“ uvedla Dana pro ABC News.

Americký pár se o dítě pokoušel už 17 let. Nastávající matka si během této doby prošla čtyřmi samovolnými potraty a jednou se jí narodilo dítě mrtvé. Tentokrát by to ale konečně mělo být v pořádku. Doktoři tvrdí, že dítě je zcela zdravé.

„Nikdy v životě jsem nebyl tak nadšený. Ne kvůli sobě, ale hlavně kvůli ní,“ uvedl Arkell v narážce na předchozí neúspěchy.

„Bylo to vážně těžké. Jako na houpačce. Už jsem se i dostala do bodu, kdy jsem se chtěla přestat snažit,“ přiznala Dana.

Nyní je ale vše na dobré cestě a my se připojujeme k milionům lidí, kteří po zveřejnění videa přejí americkému páru mnoho štěstí.

Mohlo by vás zajímat

Další články