Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Video plné zázraků: Hvězdný vizážista udělá z obyčejné šedé myšky, největší sexbombu!

+ Další 3 fotografie
Samer Khouzami, je špičkou ve svém oboru. Je to libanonský vizážista a opravdový kouzelník. To, co dokáže s make-upem, umí u nás málokdo!

Jeho popularita rapidně vzrostla, když začal svá videa s návody na líčení dávat na Instagram. V současnosti ho sleduje víc než 1,6 milionů lidí. Díky jeho šikovnosti se mu daří z každé obyčejné ženy vykouzlit bohyni!

Pyšní se luxusními dovednostmi na poli líčení a velmi populárního konturování. Jako profesionální maskér působí osm let. Své umění dovedl k dokonalosti díky své kreativitě a píli. Sám se označuje za samouka, který sleduje práci mnoha jiných umělců a inspiruje se jimi. Podle něj si může každá žena vytvořit na obličeji dech beroucí make-up, chce to jenom chtít.

Jestli si koupíte ty nejdražší šminky nebo sáhnete po těch levnějších, není vůbec důležité. Aby byl make-up perfektní, musí se umět ty správné techniky.

Samer je velmi ambiciózní mladý muž, který má spoustu plánů. Do budoucna pro nás chystá velká překvapení.

Kouzlení tohoto hvězdného maskéra, můžete sledovat a případně se jim inspirovat na jeho Instagramu, kde má návody na líčení pro všechny typy pleti.

Máme pro vás video, ve kterém v přímém přenosu udělá z obyčejné šedé myšky, největší sexbombu!

Související články

Další články