Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Video plné emocí: Tohle plačící zvíře zachránili těsně před smrtí

Dojemné video o záchraně jedné krávy. Zvířete, které je podle mnohých
určeno k jedení, protože nemá tolik citu co psi a kočky.
+ Další 2 fotografie
Vyděšené oči plné slz, svázaná tlama a před sebou vidina jisté smrti. Nebohé zvíře hnané na jatka, aby se z něj stal salám. Tak vypadala realita této krávy, která se ale naštěstí neproměnila ve skutečnost.

Dokud budeme jíst maso a nestanou se ze všech lidí na planetě vegetariáni, budou umírat zvířata. Ta jsou většinou porážena na jatkách, která mají svá pravidla a měla by se snažit, aby usmrcení zvířat proběhlo co nejhumánněji. Po zhlédnutí videa ale člověk pochybuje o tom, zda to stačí.

Kráva, která je na videu, byla určena na porážku. Měla někomu přistát na stole v podobě steaku, šunčičky nebo pořádného kusu svíčkové. A podle jejího výrazu si toho, že se blíží její konec a nebude to rozhodně ve stáří na pastvě, byla dobře vědoma.

Naštěstí si jejího pláče všimla skupina iniciativních lidí, kteří ji vykoupili a odvezli na pastvu. A to bylo radosti.

Podívejte se sami na videu a možná popřemýšlejte o tom, zda se zbytečně nepřejídáte masem a nestálo by za to začít jeho příjem trochu regulovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články