Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Plán na záchranu narkomanky Katky existuje! Jakou pro ni Třeštíková připravila budoucnost?

+ Dalších 47 fotografií
Slzy radosti, objetí a přátelské emoce, které se vidí málokdy... Takové bylo setkání Katky Bradáčové (40) a režisérky Heleny Třeštíkové (69) v redakci eXtra.cz na streamu. Obě ženy netušily, že se setkají. Ani už moc nevěřily, že takový den nastane. Redakce eXtra.cz jim jejich tajné přání vyplnila. V jednom studiu, u jednoho stolu si rozhodně měly o čem povídat! A dokonce je tu plán, jak Katce pomoci.

Přijaly pozvání na stream do redakce eXtra.cz a ani jedna do poslední chvíle netušila, co na ně máme nachystáno. Ani ve snu je nenapadlo, že se spolu po dlouhých letech setkají Spojila je čtrnáctiletá práce na jednom z nejlepších dokumentárních filmů Česka, který přináší autentický příběh člověka - Katky Bradáčové - závislého na zabijáckém heroinu.

Když se spatřily, studiem se rozprostřely obrovské emoce, které se bez slz dojetí neobešly... "Ahoj, Katko," spustila Helena Třeštíková a okamžitě vstala ze židle a objala Katku, se kterou se za roky společné práce hodně sblížila. Nakonec se jejich cesty rozdělily a dlouhé roky neměly jedna o druhé žádné informace. Snad jen z médií nebo z reportáží, které redakce zveřejnila na webu eXtra.cz.

Obě ženy se po bouřlivém přivítání pustily do povídání. Měly si rozhodně co říct. Jejich spojení bylo natolik silné, že Helena Třeštíková nabídla Katce, že by spolu mohly udělat ještě nějakou práci. Katka souhlasila. Vše tedy směřuje k tomu, že o Katce vznikne další film. A Katka slíbila, že tentokrát by při filmování byla ráda čistá. Snad to dokáže.

Související články

Další články