Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

VIDEO: Petr z Brna si rakovinu léčí v peruánské džungli! Šamani mu do těla vypálili ránu a dávají do ní žabí jed

+ Další 2 fotografie
Petr Hübel (23) bojuje několik let s rakovinou. Tradiční medicína v jeho případě nemá výsledky. Mladík se proto rozhodl, že své tělo svěří do rukou peruánských indiánů. Ti mu do těla dávají jed z tropické žáby. Petr věří, že léčba bude úspěšná.

Petr podstupuje šamanský rituál a věří, že léčba bude úspěšná. Tradiční chemoterapie v jeho případě selhala. Třiadvacetiletý mladík odjel za peruánskými indiány, kteří mu při seanci vpravují do těla jed z tzv. kambo žabiček.

„Zúčastnil jsem se 4. kambo ceremoniálu. Někdo mi říkal, že kambo jed byl pro něj jeden z nejhorších zážitků v životě. Popravdě, mně se to celkem zalíbilo. Průběh ceremoniálu je takový, že musíte vypít tři litry vody nejlépe do 30 minut, což mi dělá asi ten největší problém. Poté vám rozžhavenou větvičkou vypálí důlky do kůže a do ran nanesou jed. Ze začátku cítíte jen štípání. Po asi třech minutách přijde nával horka, motání hlavy, brnění končetin a silné pálení v žaludku. Jed stimuluje receptory v hlavě, takže vás nic nebolí a jistým úchylným způsobem si tu hrůzu užíváte,“ popsal mladík na Facebooku.

Tělo odmítá s non-Hodgkinovým lymfomem bojovat. Petr se proto rozhodl, že riskne tradiční metody peruánských šamanů.

Pokud si myslíte, že jed z tropické žáby je vhodný také jako zábavná droga na tancovačku, tak jste dost vedle. Toto není žádná droga na víkend. Je to hra se smrtí, kterou by si měl každý dobře promyslet.

„Léčitel, který prošel tradičním výcvikem této léčby, mi vypálil asi desítku malých ran do kůže, kam začal vtírat připravený sekret. Sekret je aplikován na meridiány a působí tak na energetické dráhy podobně jako EFT terapie. Komfort, jaký léčený člověk zažívá u EFT terapie a u kambo je však naprosto rozdílný. Po pár sekundách jsem pocítil účinky jedu. Zrychlilo se mi dýchání, projela mnou silná horkost a energie. Začal jsem zhluboka dýchat a přestával vnímat co se děje kolem mě. Během krátké chvíle jsem byl ve změněném stavu vědomí. Přestože mi bylo silně zle, díky energii, která proudila skrze mé tělo a vyplaveným mozkovým hormonům jsem se cítil dobře. Jakýmsi zvláštním způsobem jsem si tento divoce vypadající stav užíval. Po čase jsem si uvědomil, že bych měl plnit instrukce, které zněly: zvracet. Všiml jsem si však, že mé tělo je zkroucené, a to včetně mých rukou. Pokusil jsem se zkroucenou ruku strčit do úst, abych vyvolal zvracení, nicméně zkroucená končetina se tam nevešla. Představa, jak visím nad kýblem s pěstí v puse mě uvedla do hysterického smíchu, který nešel zastavit. Jen okrajově jsem si všiml konsternovaných pohledů kolegů, kteří teprve čekali na svoji chvíli,“ uvedl na svém blogu další český cestovatel, který tropické žáby zkusil.

Jisté je, že džungle pořád skrývá řadu tajemství. Možná právě v Peru se najde tolik vytoužený lék na rakovinu.

Související články

Další články