Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Petr Vondráček jako James Brown konečně v show Tvoje tvář má známý hlas zabodoval. Víme, v čem spočíval jeho úspěch!

Proměnil se už za Tinu Turner, Robbieho Williamse, Miroslava Žbirku či George Michaela, ale Petr Vondráček byl stále za outsidera show Tvoje tvář má známý hlas. Ani porotu, ani diváky nijak neohromil, tak to vypadalo, že už se to nezlepší. Ale v sobotu předvedl Jamese Browna a sklidil neskutečný aplaus. Co se mu tak povedlo, že tu smůlu prolomil?

I když Petr Vondráček (40) už v minulosti parodoval jiné muzikanty, tak v soutěži se mu prostě nevedlo. Jenže se zdá, že konečně prolomil ledy a zavděčil se jak přísné porotě, tak i fanouškům. Proč se mu ale tak povedl zrovna zpěvák James Brown?

Protože James Brown byl nejen úspěšný, ale také velmi pokrokový. Jeho muzika nebyla zaškatulkovaná do jednoho žánru, nejenže se mu říkalo „Otec soulu“, ale jeho zpěv ovlivnil i třeba hip hop.

Petr jeho mimiku a pohyby zvládl na jedničku s hvězdičkou, třeba specifické podupávání nohama nebo tradiční záškuby při tanci. Nesmíme ale opomenout i bravurní práci kostymérů a vizážistů, jako by se na pódiu objevila mladší verze Jamese Browna.

To, že se mu vystoupení povedlo, značí i fakt, že se nejen všichni bavili, ale dokonce získal stejný počet hlasů jak vítězka kola Ivana Chýlková se svou Conchitou Wurst.

Jen se sami přesvědčte, jak se Petr převtělil do černošského zpěváka a byl od něj k nerozeznání.

Související články

Další články