Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

VIDEO: Patricie Solaříková promluvila o svém soukromí! Je na obzoru nový partner?

+ Dalších 46 fotografií
Patricie Solaříková (29) se nedávno rozpovídala při příležitosti posledního pražského castingu letošní MISS CZECH REPUBLIC na téma životní styl, vztahy i kdo je její velkým vzorem. Co vše na sebe práskla?

Patricie Solaříková (29) dřela několik let a konečně to přineslo ovoce. Nejenže prokoukla a shodila kila navíc, ale půvabná herečka se také mnohem více usmívá a užívá si života plnými doušky. Tentokrát nám prozradila možná víc, než byste čekali.

Jak si vlastně udržuje tak skvělou postavu poté, co zhubla a dostala se do kondice? „Neřeším to, poslouchám své tělo a dám mu to, o co si zrovna říká. Pokud mám chuť na smažený sýr, dám si ho. I když to třeba nesním ani celé, klidně si tohle nezdravé jídlo dopřeji. Není to o tom, že ho nesním, abych moc nepřibrala, spíše už nemůžu a jsem přecpaná,“ prozradila půvabná herečka.

Patricie také přiznala, kdo je její velkou inspirací: „Rozhodně zpěvačka Dara Rolins, protože vypadá naprosto skvěle. Nedá se jí nic vytknout a to její tělo je opravdu božské.“ Na téma láska a vztahy už byla malinko zdrženlivější, ale přece jen něco málo prozradila.

Jak to má momentálně s muži? Řekla pouze: „Je to báječné.“ Je po boku sexy blondýnky opravdu nový partner? Nebo muže neřeší stejně jako příjem kalorií?

Související články

Další články