Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Otoč se! Podpantoflák Harry si konečně dupnul, Meghan tím vehnal slzy do očí

+ Dalších 57 fotografií
Až do poslední doby bylo všeobecně známým faktem, že v domácnosti prince Harryho (34) a Meghan Markle (37) je to právě vévodkyně, kdo nosí pomyslné kalhoty. Zdá se ale, že po více než roce pod pantoflem se Harry rozhodl vzmužit. Na oslavách Trooping the Colour svou ženu napomenul jako malé dítě.

V sobotu 8. června probíhala v rámci oficiálních oslav narozenin královny Alžběty II. v Buckinghamském paláci letecká show. Meghan Markle a princ Harry se spolu s ostatními členy rodiny sešli na balkóně, kde představení letounů přihlíželi. Vévodkyně se ovšem na svého manžela neustále otáčela a jemu se to v jistou chvíli přestalo líbit.

Když se Meghan na Harryho otočila již poněkolikáté, princ nasadil přísný výraz a rázně jí řekl, aby se otočila. To sice vévodkyně udělala, nicméně vzápětí svou hlavu znovu obrátila směrem ke svému muži. Ten neváhal a napomenul ji znovu. V tu chvíli vypadal více než naštvaně, Meghan naopak vypadala, že má co dělat, aby se nerozbrečela.

Fanoušci ihned začali spekulovat, zda se manželství rodičů malého Archieho neocitlo v krizi. Možné je sice všechno, s největší pravděpodobností se ale zkrátka Harry jen naštval, protože neustálé otáčení jeho ženy během letecké show bylo nevhodné.

Související články

Další články