Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Otec hrdina! Muž zachránil svého syna, který málem vypadl z horské dráhy

Tak tento otec je opravdový hrdina a zasloužil by si medaili. Když vzal svého malého syna na horskou dráhu, netušil, že ho bude muset zachraňovat. Kdyby nebylo tatínka, chlapec by možná i zemřel.

Delbert Latham chtěl udělat synovi hezký den, a tak ho vzal do texaského zábavního parku. Chlapec chtěl jít na horskou dráhu, na kterou se už několik dní těšil. Otec se rozhodl, že vše zdokumentuje a natočí celou jejich jízdu na video.

Jenže to nečekal, co se bude dít. Odnesli si tak z celé atrakce akorát nepříjemný zážitek a malý chlapec na horskou dráhu už jen tak nevleze. Krátce po začátku jízdy se totiž chlapci rozepnul bezpečnostní pás a on sklouzl na podlahu vozíku. Kdyby vedle něj neseděl jeho otec, který mu pomohl zpět, mohla se stát velká tragédie.

Po zbytek jízdy otec syna držel a jistil, aby se situace neopakovala. Otec nejenže chlapci pomohl a zachránil ho, ale ještě byl u toho ledově klidný. Takový tatínek si opravdu zaslouží medaili. Když si pak šli stěžovat obsluze horské dráhy, bylo jim řečeno, že takové věci se občas stávají.

Související články

Další články